Административен сътрудник с Немски език

Пловдив
Сектор
Производство & Логистика
Език
Немски
No items found.
Заплата
2000
Вашият консултант
Росица Гатева
Консултант по подбор

Език
Немски

За наш клиент, водеща компания в сферата на производството за фолиа и опаковки, търсим амбициозен и ентусиазиран служител, който да се присъедини на позиция:

Основни отговорности:

- Обработване на постъпващата документация;

- Приемане и отговаряне на телефонни обаждания;

- Управление и контрол на логистиката на пратки със заявките и др.;

- Водене на бизнес кореспонденцията на офиса- с клиентите и другите офиси на фирмата;

- Работа с документация свързана със Системата за управление на качеството;

- Работа с ERP система и офис техника;

- Посрещане на клиентите в офиса.

Компанията предлага:

- Отлично възнаграждение;

- Възможност за развитие;

- Петдневна работна седмица, от понеделник до петък;

- Работно време – 08.00ч.-17.00ч.;

- Трудов договор и осигуровки;

- Ваучери за храна в размер на 200 лв;

- Работа в млад, висококвалифициран и мотивиран екип.

Основни изисквания:

- Опит МИНИМУМ една година на сходна позиция. Опит в голяма компания се счита за предимство;

- Висше образование със специалност: Бизнес администрация - предимство;

- Отлично владеене на Немски език писмено и говоримо. Използва се за комуникация със собствениците и клиентите на компанията;

- Компютърна грамотност много добро ниво, опит с ERP е предимство.