Административен Асистент Само с Немски Език (гр. Пловдив)

Пловдив
Сектор
Административни и офис дейности
Аутсорсинг & Контакт центрове
Административен сектор
Ниво
Начално ниво
Език
Немски
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Хибридно
Офис
Вашият консултант
Ива Делчева
Консултант предварителен подбор

Език
Немски

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията.В момента за тях търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция:

Основни отговорности:

  • Комуникация с клиенти по повод ползваната от тях услуга на НЕМСКИ език чрез чат и имейл;
  • Администриране и обработване на поръчки на клиенти в системата на компанията;
  • Проследяване и актуализиране на клиентските поръчки

Компанията предлага:

  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Ваучери за храна;
  • Офис на комуникативно място;
  • Възможност за работа от вкъщи;
  • Страхотна атмосфера с професионален екип;
  • Възможност за кариерно развитие.

Основни изисквания:

  • Отлично ниво на владеене на Немски език писмено и говоримо;
  • Аналитичен и логически начин на мислене;
  • Предишен опит не е задължителен, но ще се счита за предимство.

‍Ако проявявате интерес, моля изпратете вашето CV!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла наЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Самопредварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Координатор на игри (Без Опит)

Наш клиент, лидер в iGaming и Betting индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
25/7/2024

Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
25/7/2024

Сервитьор/ка за А Ла Карт ресторант

София
25/7/2024