Административен Асистент с Немски Език / Счетоводен отдел

Сектор
Финанси и счетоводство
Логистика и спедиция
Административни и офис дейности
Ниво
Начално ниво
Английски
Немски
Постоянна работа
Заплата
Вашият консултант
Елица Кузманова
Младши консултант по подбор на персонал

Английски
Немски

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на дигиталните решения.В момента за тях търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция:

Основни отговорности:

  • Обработка на документи – фактури, поръчки, договори и др.;
  • Комуникация с бизнес клиенти по повод необходими документи;
  • Предоставяне на одобрение преди извършване на плащания;
  • Въвеждане на информацията в специализиран софтуер.

Компанията предлага:

  • Конкурентно заплащане;
  • Богат социален пакет (ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, транспортни разходи и др.);
  • Платено обучение от офис на компанията в гр. София;
  • Стандартно работно време (9:00-18:00/10:00-19:00);
  • Възможност за професионално развитие.

Изисквания към кандидатите:

  • Владеене на немски език на много добро ниво (B2 – C1);
  • Владеене на английски език на работно ниво (над B1);
  • Завършено образование в сферата на "Икономика", "Финанси", "Счетоводство" или подобни;
  • Опит на административна позиция или в работата с клиенти би се считал за предимство.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите своята автобиография!

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Подобни позиции

Координатор на игри (Без Опит)

Наш клиент, лидер в iGaming и Betting индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
25/7/2024

Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
25/7/2024

Сервитьор/ка за А Ла Карт ресторант

София
25/7/2024