Старши счетоводител

Sofia
No items found.
Sector
Administrative and office
Business/Consultancy services
Finance & Accounting
Experience Level
Senior Specialist
Language
English
Employment type
Permanent placement
Text Link
Full Time
Text Link
Заплата
Remote / on site
On site
your consultant
Ekaterina Kokushkina
Executive Search Consultant
refer a friend

In addition to finding you the perfect job, we can do the same for your friends and relatives. Send us a referral and we'll give you a cash bonus.

Sector
Language
English
Salary

Наш партньор е PKF Bulgaria, част от световна мрежа счетоводни фирми, която се позиционира в сферата си на 15 място в света по размер на приходите. Компанията развива дейност в България от 1995 г. насам и предлага висок стандарт на услугите си на международни клиенти от различни сектори с представителство в страната. Поради увеличаване на обема на работа, Компанията търси да присъедини към екипа си

Основни задължения:

  • Обработка на първични счетоводни документи - фактури, банкови извлечения, отчети за командировки и други;
  • Поддържане на счетоводен и данъчен амортизационен план;
  • Изготвяне на месечни, тримесечни и годишни управленски отчети;
  • Изготвяне на финансови отчети, статистически форми и данъчни декларации;
  • Съдействие и съвместна работа с външни одитори;
  • Връзка с институции (Национална агенция за приходите, Българска народна банка, Национален статистически институт и други) и с клиенти.

Компанията предлага:

  • Възможност за работа в глобална организация с утвърдени политики и клиентска мрежа от международни компании;
  • Модерно работно място в самия център на града;
  • Стандартно работно време 9.00 – 17,30 часа;
  • Въвеждащо обучение;
  • Възможност за краткосрочна работа за офиси на PKF в други държави;
  • Застраховка „Живот“;
  • Мотивиращо заплащане.

Изисквания:

  • Доказан успешен опит в сферата на счетоводството - минимум 5 години;
  • Английски език – минимум ниво В2;
  • Завършено висше икономическо образование;
  • Познания по НСС и МСФО;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Внимание към детайла, умение за управление на времето и приоритизиране на задачите;

Кандидатствайте сега, като ни изпратите вашето CV. Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.