Сервизен специалист Земеделска техника

Ruse
No items found.
Sector
Agriculture
Automotive
Experience Level
Specialist
Language
English
Employment type
Permanent placement
Text Link
Full Time
Text Link
Заплата
Remote / on site
On site
your consultant
Ekaterina Kokushkina
Executive Search Consultant
refer a friend

In addition to finding you the perfect job, we can do the same for your friends and relatives. Send us a referral and we'll give you a cash bonus.

Sector
Agriculture
Automotive
Specialist
Language
English
Salary

Нашият клиент е официален представител за България на немските лидери в производството на земеделската техника. За техния екип, търсим отговорен професионалист, който да се присъедини към тях за ролята на

Отговорности:

  • Осъществява извършването на гаранционен и извънгаранционен сервиз на земеделска техника;
  • Осъществява проверка за правилната експлоатация на земеделска техника, своевременното обслужване и дава насоки и предписания за недопускане на аварии;
  • Контролира изправността на сервизното оборудване (включително на сервизните автомобили), дава предложения за ремонти и закупуване на ново такова;
  • Участва в извършване на следсезонни инспекции на земеделската техника и издава предписания;
  • Извършва инструктаж на клиентите за правилната експлоатация на техниката;
  • Изготвя съпътстващата документация;
  • Участва в провеждането на изложения, демонстрации и други професионални събития.

Изисквания:

  • Минимум 2 години професионален опит на същата или сходна позиция;
  • Умения за вземане на самостоятелни решения и отлични комуникативни умения;
  • Внимание към детайла, прецизност, точност и акуратност в работата;
  • Проактивност, умения за работа в екип и стремеж към професионално развитие;
  • Добро владеене на английски – писмено и говоримо;
  • Владеене на немски език би се считало за голямо предимство;
  • Валидна шофьорска книжка.

Компанията предлага:

  • Възможност за дългосрочна кариера и професионална реализация в стабилна компания;
  • Участие на ежегодни семинари и обучения в чужбина;
  • Отлична работна атмосфера и условия на труд;
  • Работа в сплотен екип от професионалисти;
  • Конкурентно възнаграждение и бонусна система.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г.