Продуктов Мениджър – Фармацевтичен сектор

Sofia
No items found.
Sector
Pharma
Pharmaceutical
Experience Level
Manager
Senior Specialist
Language
English
Employment type
Full Time
Text Link
Permanent placement
Text Link
Заплата
Remote / on site
No items found.
your consultant
Evelin Barboutova
Senior Recruitment Consultant
refer a friend

In addition to finding you the perfect job, we can do the same for your friends and relatives. Send us a referral and we'll give you a cash bonus.

No items found.
Sector
Pharma
Manager
Language
English
Salary

Един от нашите партньори е водеща компания с дългогодишен опит в развитието, производството и реализацията на хранителни добавки. Търсим инициативен и мотивиран професионалист, който да се присъедини към Маркетинговия отдел на компанията на позиция:

Отговорности:

  • Участва в организацията на търговски и рекламни кампании, както и в представянето на продукти на компанията в симпозиуми, конгреси, изложения;
  • Предлага, координира и подкрепя процеса по въвеждане на нови продукти;
  • Разработва годишен маркетингов план за позиционирането на компанията на пазара и наблюдава прилагането и резултатите;
  • Създава и подсигурява навременното изпълнение на промоционалните програми в сътрудничество с  мениджъра по продажби, маркетинговия директор и всички останали екипи в компанията, както и с външни организации и партньори;
  • Проучва и анализира пазара и конкурентите компании и изготвя пазарни прогнози на базата на получените резултати;
  • Създава годишни бюджети по продукти;
  • Редовно придружава медицинските представители при работата с лекарите, поддържа контакти с клиентите, в течение е с медицинските практики;
  • Участва активно в бизнес срещи и срещи на екипа;
  • Организира обучения и други вътрешни процеси за повишаване на мотивацията на екипите.

Изисквания:

  • Завършено висше образование по маркетинг, медицина, фармация, икономика или друга релевантна специалност;
  • Познания за фармацевтичния пазар в България и пазара на хранителни добавки;
  • Опит във фармацевтична компания/компания за хранителни добавки;
  • Опит на подобна позиция – продуктов мениджър/специалист, маркетинг специалист и др.;
  • Отлично владеене на английски език;
  • Отлични компютърни умения;
  • Умения за създаването на промоционални материали за продуктите на компанията, отговарящи на нуждите  на здравните професионалисти и крайния потребител.

  • Възможност да станете част от утвърдена компания на Българския пазар;
  • Работа с богато портфолио от запазени марки, лидери на местния и международния пазар;
  • Професионална и стимулираща работна среда;
  • Конкурентно възнаграждение и социален пакет;
  • Обучение и развитие;
  • Комфортни условия на работа.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.