Медицински представител

Varna
No items found.
Sector
Health & Personal Care
Pharma
Pharmaceutical
Sales
Sales & Marketing
Business/Consultancy services
Experience Level
Specialist
Language
English
Employment type
Permanent placement
Text Link
Full Time
Text Link
Заплата
Remote / on site
On site
your consultant
Ekaterina Kokushkina
Executive Search Consultant
refer a friend

In addition to finding you the perfect job, we can do the same for your friends and relatives. Send us a referral and we'll give you a cash bonus.

Sector
Pharma
Sales
Specialist
Language
English
Salary

За наш клиент, представител на иновативни услуги в медицинската сфера и лидер на българския пазар, търсим професионалист, който да се присъедини към екипа им на позиция

Отговорности:

  • Организиране и провеждане на регулярни срещи с лекари от региона на Варна, Бургас, Добрич и Шумен;
  • Приемане на запитвания от потенциални клиенти;
  • Презентиране на услугите на Компанията с цел привличане на нови клиенти;
  • Създаване и реализиране на стратегия за развитие в поверия му регион;
  • Изготвяне на ежедневни справки и отчети.

Изисквания:

  • Предишен опит на търговска позиция, би се считало за предимство опит във фармацевтичния сектор;
  • Отлични комуникативни и презентационни умения;
  • Способност за изграждане и поддържане на взаимоотношения с клиенти;
  • Владеене на английски език на добро ниво;
  • Добри аналитични и преговорни умения;
  • Готовност за пътувания в поверения му регион.

Предлагаме:

  • Динамична работа, свързана с активна комуникация с болничен пазар и клиенти;
  • Възможност да се част от сплотен и иновативен екип;
  • Атрактивно твърдо възнаграждение;
  • Бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
  • Обучение и развитие на професионални умения;
  • Служебен автомобил.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.