Заместник-управител супермаркет
Специалист, Старши специалист, Супервайзър/ Ръководител екип
Човешки ресурси, Административни и офис дейности, Продажби, Бързооборотна търговия
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Основни задължения и отговорности:
  • Подпомага работата на Управителя и цялостното управление на магазина
  • Заедно с Управителя отговаря за постигане на заложените месечни цели за оборот и печалба
  • Задава задачи, организира и контролира персонала по отношение на всички вътрешно-фирмени процеси, в това число и спазване на стандартите за ефективно обслужване на клиенти
  • Контролира и при нужда взима участие в прием стока, изкарване и подреждане на търговска зала
  • Заедно с Управителя отговаря за поддържане на обекта в добър търговски вид и създаване и поддържане на добра работна атмосфера
  • При нужда работи на каса

  • Мотивиращо възнаграждение и допълнителна бонусна схема при изпълнение на таргетите;
  • Работа в модерна и иновативна среда;
  • Възможност за работа в утвърдена структура с отлични пазарни позиции и дългогодишна традиция
  • Възможност за израстване и професионално развитие при постоянно развиващ се работодател
  • Въвеждащо търговско и управленско обучение

Изисквания за заемане на позицията:
  • Опит в търговията с бързооборотни стоки минимум 2 години
  • Умения за организиране и управление на хора
  • Отлични комуникативни и аналитични умения
  • Предишен управленски опит в търговски обект е предимство
  • Добра компютърна грамотност - Ms Office, Internet

Не пропускайте тази възможност и кандидатствайте.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Вие не сте изключение!

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Вашият Консултант:
Теодора Аврaмова
Консултант подбор на персонал