Юрисконсулт
Ниво:
Специалист
Сектор:
Бизнес/Консултантски услуги
Език:
Български
Вид:
Пълно работно време
Заплата
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Вие не сте изключение!
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Юрисконсулт

Успешният кандидат ще се присъедини към екип от професионалисти, за да представлява фирмата пред държавни контролни органи във връзка с извършване на проверки по спазване на действащото законодателство.

Отговорности :
  • Да консултира и изработва необходимите документи, договори, писма, становища, свързани с дейността на фирмата;
  • Да води преговори по сключване на договори, защитавайки правната позиция на работодателя;
  • Да преглежда и съгласува изготвените проекто договори, споразумения, анекси и кореспонденция, касаещи осъществяваната от фирмата на работодателя търговска дейност;
  • Да представлява работодателя пред съдебните, прокурорските, следствените и полицейските органи, пред органи на местната и централна власт, юридически лица и обществени организации и всякога, когато е изрично упълномощен за това.
  • Работа в сигурна и бързо-развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар;
  • Работа в сплотен екип от енергични професионалисти;
  • Ваучери за храна;
  • Карта за отстъпка при пазаруване;
  • Спортна Карта.
Изисквания:
  • Магистърска степен по Право;
  • Минимум 5 години стаж по специалността;
  • Владеенето на английски език е предимство;
  • Компютърна грамотност: Microsoft Word, Excel. Работа с програмни продукти, свързани с правно-информационни системи.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Вашият Консултант:
Мирослава Миладинова
Консултант подбор на персонал