Управител на офис
Местоположение:
Плевен
Ниво:
Специалист, Старши специалист
Финанси и счетоводство, Административни и офис дейности, Банки, Кредитиране, Финансови услуги
Език:
Български
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Отговорности:
  • Намиране, подбор и обучение на служителите, работещи в поверения му офис;
  • Проследяване на работния процес и осъществяване на контрол върху изпълнението на задълженията на служителите;
  • Ръководене на процесите за постигането на целите относно продажбите и събирането на ниво офис;
  • Водене на отчетност (седмична, месечна и годишна) за изпълнението на задълженията и за продажбите и събирането на поверения му офис;
  • Ежеседмично целеполагане на плановете за продажби и събиране;
  • Развиване на поверения му офис съобразно бизнес плана;
  • Отчитане на вноски и контрол на наличностите в офиса.

Компанията предлага:
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Атрактивна бонус схема;
  • Професионално развитие в бързо растяща компания;
  • Динамична работна среда;
  • Много добър социален пакет.

Изисквания:
  • Икономическо образование – средно или висше;
  • Над 1 година трудов стаж на същата или сходна позиция;
  • Отлични комуникативни и лидерски умения;
  • Опит в управлението на хора;
  • Добри продажбени умения.
Вашият Консултант:
Teoдора Йорданова
Консултант подбор на персонал