Търговски представител за Благоевград (област)
Местоположение:
Благоевград
Ниво:
Специалист
Сектор:
Продажби, Дентална техника
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа
Заплата
В момента работим с един от водещите вносители и дистрибутори на стоматологична и зъботехническа апаратура и консумативи на българския пазар и търсим ентусиазиран кандидат, който да заеме позицията на:

Търговски Представител с Английски език за Благоевград (област).

Отговорности:
  • Изгражда добри отношения с всички настоящи клиенти и развива портфолиото с клиенти на фирмата
  • Отговаря за реализиране на видимост и наличност на продуктите в поверения регион
  • Подготвя и реализира планирани визити по маршрути с цел управление на представянето на продуктите на компанията в търговската мрежа
  • Идентифицира нуждите на клиентите и ги удовлетворява навременно и с професионализъм
  • Постига целите за продажба на продуктите чрез разработване и поддържане на връзките с клиентите
  • Повишава степента на удовлетвореност на клиентите
  • Води документация относно поверените му материали и съоръжения
  • Дава идеи за подобряване дейността и развитието на фирмата
Изисквания:
  • Минимум средно образование, висшето образование ще се счита за предимство;
  • Предходен опит в областта на продажбите;
  • Добри умения за водене на комуникация на английски език;
  • Проактивност и увереност, способност за взимане на решения в динамична среда;
  • Умения за общуване и водене на преговори;
  • Шофьорска книжка - активен шофьор;
  • Възможност за професионална изява и развитие в утвърдена компания
  • Много добро заплащане и атрактивна бонусна схема
  • Служебна кола
  • Служебен телефон
  • Възможности за обучение
  • Работа в динамична работна среда
В Ейч Ар ЕС Стафинг България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.