Търговски представител - химикали и ингредиенти
Ниво:
Специалист, Старши специалист
Сектор:
Производство, Фармация, Продажби
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа
Заплата
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е компания, лидер в сферата на продажбата и дистрибуцията на химикали и ингредиенти за индустрията и строителството. За тях търсим да назначим амбициозен и мотивиран служител на позиция:

Търговски представител

Отговорности:
  • Изгражда дълготрайни взаимоотношения с настоящи и нови клиенти;
  • Познава добре продуктите на компанията и отговаря за успешното водене на преговори и презентирането им пред партньорите на компанията;
  • Регулярно организира срещи с цел поддържане на професионални отношения с клиентите на компанията;
  • Следи позиционирането на продуктите на пазара;
  • Изготвя стратегии за изпълнението на поставените цели;
  • Анализира получените резултати, изготвя отчети и работи в екип.

Привилегии:
  • Възможност за работа в компания лидер в сферата си на дейност;
  • Много добро месечно възнаграждение;
  • Атрактивна бонус система;
  • Служебен автомобил, телефон и лаптоп;
  • Предоставяне на въвеждащи и последващи обучения;
  • Възможност за развитие в професионален план;
  • Работа в мотивиран и позитивен екип.

Изисквания:
  • 3-5 години опит в търговията на химикали и ингредиенти за индустрията и строителството е задължително;
  • Висше образование в сферата се счита за предимство;
  • Много добро владеене на английски език е задължително;
  • Ориентираност към постигане на резултати;
  • Отлични комуникационни умения, проактивност и организираност;
  • Компютърна грамотност - MS Office;
  • Активен шофьор.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.