Търговски представител
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Сектор:
Продажби, Бързооборотна търговия
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Наш клиент е компания, производител на едни от най-качествените български вина и първият производител на специалното оранжево вино у нас. Компанията произвежда вина от местни и чуждестранни сортове с подчертано Мелнишки характер. Разполага със собствени лозя край град Мелник и модерна винарна, където много често се провеждат дегустационни събития.
За тях в момента търсим амбициозен човек, който би искал да се присъедини към екипа им от професионалисти на следната позиция:

Отговорности:
  • Поддържане на дългосрочни бизнес отношения с настоящи клиенти на компанията;
  • Активно търсене на нови клиенти с цел разширяване на клиентската мрежа;
  • Консултиране на клиенти относно продуктовото портфолио;
  • Осъществяване на мониторинг и анализиране на актуална пазарна информация;
  • Изготвяне на справки и информация за клиентите в специализиран софтуер;
  • Активна В2В и В2С комуникация, както и комуникация с дистрибутори и приемане на поръчки;
  • Презентиране на продуктите на компанията;
  • Участие в организирането на различни събития и дегустации във винарната.
Компанията предлага:
  • Трудов договор с пълни осигуровки;
  • Гъвкаво работно време;
  • Служебен автомобил и телефон;
  • Обучения с различен характер и тийм билдинг активности;
  • Възможност за работа с водещи лидери в бранша;
  • Динамична среда и професионално отношение;
Изисквания:
  • Завършено средно/висше образование;
  • Опит в сектора на бързооборотни стоки или ХоРеКа се счита за предимство;
  • Проактивен и амбициозен човек с интерес към винената индустрия;
  • Добри презентационни и комуникационни умения;
  • Шофьорска книжка - В кат. (активен шофьор).
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.