Търговски представител
Местоположение:
Шумен
Ниво:
Специалист
Сектор:
Продажби
Език:
Български
Вид:
Постоянна работа
Заплата
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш партньор в момента е една от най-успешно развиваващите се и водеща българска селскостопанска компания.

Във връзка с разширяването на екипа, в момента търсим да назначим мотивиран специалист, който да заеме позицията:

Позицията е част от Търговския екип на компанията. Специалистът, заемащ позицията, ще има за цел да извършва продажби на земеделска техника, оборудване и услуги, както и разширяването на клиентската мрежа на компанията.

Основни задължения:
  • Извършва продажби на земеделска техника, оборудване и услуги (трактори, прикачен инвентар, напоителни системи, сервизни услуги);
  • Организира и провежда регулярно индивидуално посещение на място при потенциални клиенти;
  • Осъществява целия процес, свързан с продажбата на напоителни системи, както и оформя придружаващите го документи;
  • Следи за постоянни подобрения и дава предложения за поръчка на актуални продукти и техника;
  • Участва при извършване на сезонни акции и изложения;
  • Възможност да се присъедините към една от най-динамичните индустрии и да работите с утвърдени марки на европейския пазар за търговия в земеделския бранш;
  • Възможности за обучение, съобразно професионалните нужди;
  • Възможности за обучение в зависимост от изискванията на длъжността;
  • Много добро стартово възнаграждение;
  • Утвърдена бонус система на база постигнати резултати;
  • Стандартно работно време;

Изисквания към кандидатите:
  •  Средно образование – с предимство са завършилите Професионална гимназия (техникум) със специалности: „Земеделска техника и технологии” и други, в сферата на земеделието;
  •  Английски език (предимство) ;
  • Опит в търговията;
  • Организираност и  приоритизиране;
  • Компютърна грамотност: Word, Excel, Internet.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.