Търговски представител
Сектор:
Продажби, Бързооборотна търговия
Език:
Български, Английски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш клиент е международна компания - лидер в развитието, производството, продажбата и дистрибуцията на продукти за хлебната и сладкарската промишленост, мотивиран и ориентиран към продажби специалист за позицията на:

Отговорности:
  • Изграждане на дълготрайни взаимоотношения с настоящи и нови клиенти, с оглед на създаване на бизнес взаимоотношения;
  • Отговаря за реализиране на видимост и наличност на продуктите в поверения регион;
  • Познава добре продуктите на компанията и отговаря за успешното водене на преговори с търговските обекти относно коректния асортимент на продукти в обекта, с оглед на потенциала на обекта;
  • Подготвя и реализира планирани визити по маршрути, с цел управление на представянето на продуктите на компанията в търговската;
  • Осигурява покритие на района си с продуктите на компанията в съответствие с изискванията за дистрибуция;
  • Води необходимата документация за използваните от него стелажи, съгласно съществуващите процедури във фирмата.
Привилегии:
  • Позиция в постоянно развиваща се международна компания, лидер в областта си;
  • Конкурентно заплащане;
  • Служебен автомобил и телефон;
  • Позитивна и ориентирана към хората корпоративна култура;
  • Кариерно развитие в компания с добре изградена структура и познания.
Изисквания:
  • Отлични комуникационни умения;
  • Ориентираност към постигане на резултати;
  • Способност за взимане на решения в динамична среда;
  • Активен шофьор.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Вашият Консултант:
Гергана Парушева
Консултант подбор на персонал