Търговски консултант с немски език
Местоположение:
Русе
Сектор:
Административни и офис дейности
Вид:
Заплата

За екипа на клиента ни, който е продуктова компания, лидер в модния бранш, търсим -Търговски консултант с немски език.

Отговорности:

  • Информиране и консултиране на клиенти по телефона за стоките и услугите от портфолиото компанията;
  • Обработва поръчки постъпили онлайн в сайта на компанията;
  • Въвеждане на необходимата информация във фирмен софтуер;
  • Подготовка и изпращане на поръчките към клиентите на компанията.

Изисквания:
  • Предишен опит на същата или подобна позиция се счита за предимство
  • Отлични комуникативни умения;
  • Свободно владеене на немски език – разговорно;
  • Компютърна грамотност.

Компанията предлага:
  • Отлично възнаграждение;
  • Бонусна система в зависимост от постигнатите резултати;
  • Отстъпки на стоки от портфолиото на компанията;
  • Динамична работа атмосфера;
  • Работно време – от понеделник до петък / 09:00 -18:00 часа/;
  • Осигурено изхранване по време на работния процес;
  • Осигурен транспорт.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.