Търговски консултант - платформа за търговия на международни пазари
Сектор:
Продажби, Финансови услуги
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа
Заплата (BGN):
1500-2000
Основни отговорности:
  • Осъществява първоначалния контакт с клиента, за да информира за възможностите, които платформата предоставя;
  • Води преговори с цел привличане на нови клиенти;
  • Прави регулярни проучвания на пазара;
  • Представлява компанията на различни външни събития с цел презентиране на платформата и привличане на нова клиентска мрежа;
  • Организира вътрешни събития, презентации и консултации;
  • Поддържа високо ниво на бизнес комуникация.

Компанията предлага:
  • Много добро финансово възнаграждение;
  • Атрактивна бонус система;
  • Допълнителен социален пакет - допълнително здравно осигуряване, карта за спорт;
  • Осигурени вътрешни обучения и програми за развитие;
  • Възможност за професионално развитие и кариерно израстване;
  • Работа в модерен офис с млад и енергичен екип в динамична среда.

Изисквания:
  • Завършено висше образование или във финален етап на обучение;
  • Опит в сферата на продажбите;
  • Много добро ниво на английски език;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Добре развити презентационни умения.