Търговец Ключови Клиенти Френски
Ниво:
Специалист
Сектор:
Продажби и маркетинг
Език:
Френски
Вид:
Пълно работно време
Заплата
Препоръчай Приятел* *Вземи до 500 лв за препоръчан приятел
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е една от най-големите и бързоразвиващи се печатници  в България с дългогодишна история. Печатницата е награждавана за производството на висококачествени полиграфически изделия. Продуктовата група на компанията включва книги, списания, каталози, плакати, дипляни, брошури, листовки и приложения, рекламни материали и др. Компанията ползва една от най-модерните технологични бази, като инвестира постоянно в нови полиграфски технологии.

Професионални задачи и процеси:

  • Развива и разширява пазарния дял на компанията
  • Проактивно търси, открива и привлича нови клиенти
  • Представя и налага нови услуги, предлагани от компанията
  • Създава и управлява своя база данни с клиенти, поддържа ефективни и дългосрочни
  • партньорски взаимоотношения с настоящи и потенциални клиенти на фирмата
  • Анализира потребностите на клиента и подпомага изпълнението на техните
  • изисквания
  • Изготвя оферти, подготвя договори и следи за изпълнение на поръчките
  • Организира доставките до клиента
  • Следи за плащанията от страна на клиентите
  • Съдейства при решаване на рекламации от страна на клиента

Профила на кандидата:

  • Професионален опит в активните продажби минимум 2 години е задължителен;
  • Опит в печатница или рекламна агенция или бързо оборотната търговия е предимство
  • Познания за френски пазар и опит с френски фирми ще се счита за силно предимство.
  • Сертификати от преминати търговски обучения са предимство
  • Добри организационни, комуникативни и презентационни умения
  • Отлични аналитични умения и Ориентираност към резултати
  • Отлично владеене на френски език (B2H-C1)
  • Много добри технически умения, вкл. за работа с ERP
  • Амбициозен, способен да се само мотивира и да продава активно
  • Висше образование, с предимство са специалности в областта на търговията и
  • маркетинга;
 Нашият партньор предлага:
  • Възможност за професионално развитие и развитие в организация с дългогодишна история и водещ пазарен дял.
  • Професионални обучения и квалификация по водещите стандарти в печатната индустрия.
  • Стимулираща професионална среда в екип от професионалисти с богат опит.
  • Атрактивно възнаграждение и бонусна система основана на постиженията.