Технолог на вино
София, Пловдив, Варна, Велико Търново, Враца, Плевен, Стара Загора
Ниво:
Старши специалист
Сектор:
Производство, Бързооборотна търговия
Език:
Английски, Български
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Основни отговорности:
  • Ръководене на процесите на винопроизводство;
  • Качествен контрол на суровината и на готовата продукция;
  • Организиране на логистиката и поръчка на материалите;
  • Анализиране на производствените разходи и водене на технологичната документация;
  • Следене за наличностите.

Компанията предлага:
  • Мотивиращо заплащане;
  • Бонуси при кампания;
  • Възможност за кариерно и професионално развитие,
  • Участия в изложения и семинари;
  • Работа в една от най-високотехнологичните изби в страната;
  • Обучение от специалисти;
  • Служебен телефон и компютър;
  • Осигурени настаняване по местоработата и транспорт.

Базови изисквания:
  • Висше образование /специалности, свързани с виното и пивото/
  • Опит на такава позиция;
  • Умения за ръководене на екип;
  • Прецизност, организираност, лоялност;
  • Познаване на технологията и характеристиките на виното;
  • Добра компютърна грамотност;
  • Шофьорска книжка.
Кандидатът следва да има готовност за постоянно местожителство в Северозападна България!
Вашият Консултант:
Teoдора Йорданова
Консултант подбор на персонал