Технически сътрудник – сервизни ремонти и гаранции
Ниво:
Специалист
Сектор:
Логистика и спедиция, Шофьори, Куриери
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата

Отговорности:
  • Подготвя основни и съпътстващи документи, свързани с гаранционните ремонти;
  • Проследява и активно съдейства за своевременната поръчка и доставка на необходимите резервни части;
  • Отговаря на клиентски запитвания касаещи ремонти по гаранция;
  • Работи със специализиран софтуер за обработка на гаранционните ремонти и необходимите резервни части;
  • Комуникира и поддържа добри взаимоотношения с клиенти и доставчици на компанията.

Изисквания:
  • Техническо образование свързано с автомобилният бранш;
  • Много добри познания в областта на устройството и ремонта на леки автомобили са задължителни;
  • Добро владеене на английски език е задължително;
  • Компютърна грамотност;
  • Шофьорска книжка;
  • Организирана, динамична и комуникативна личност.

Компанията предлага:
  • Много добро месечно възнаграждение;
  • Професионално обучение в компанията;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Възможност за работа с професионалисти в сферата на дейност;
  • Отлични условия на труд и коректност от страна на работодателя.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Вашият Консултант:
Силвия Маркова
Младши консултант подбор на персонал