Технически съпорт САМО с немски език (Дистанционна работа)
Местоположение:
София, Пловдив, Remote
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Сектор:
Аутсорсинг, Контакт центрове , Телекомуникации
Език:
Немски
Постоянна работа, Пълно работно време, Непълно работно време
Заплата
В HRS вярваме, че правилната работа може да промени живота на човек, а правилният човек може да промени бизнеса. Ние сме отдадени да свързваме нашите кандидати с подходящата работа за тях.

За наш клиент търсим да назначим мотивирани специалисти за позицията:

Технически съпорт само с немски език (Дистанционна работа)

Основни отговорности:
  • Комуникация с клиенти по имейл;
  • Обработка на данни и отговаряне на запитания;
  • Обновяване на информация в база данни на компанията.

Компанията предлага:
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Социален пакет;
  • Възможност за кариерно развитие;
  • Гъвкаво работно време;
  • Възможност за изцяло дистанционната работа след обучението.

Изисквания за заемане на длъжността:
  • Ниво на владеене на немски (B2-C1);
  • Добри познания за Microsoft Office пакет;
  • Технически познания;
  • Английски език (B1) ще се счита за предимство;
  • Предишен опит ще се счита за предимство.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.