Технически Асистент
Ниво:
Специалист
Продажби и маркетинг, Логистика и спедиция, Административни и офис дейности, Продажби
Език:
Английски, Български
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
В момента за наш партньор, една от утвърдените и бързоразвиващи се логистични компании в сектора на търговия с меса, търсим да назначим:

Основни задължения:

Подготвяне и изпращане на заявки за покупка и продажба;
Води кореспонденция по имейл и телефон с клиенти и доставчици във връзка с логистиката и качеството на постъпилите заявки;
Проследява и обработва финансовите документи, свързани с търговския процес;
Актуализира базата данни с търговска и логистична информация в ERP система;
При необходимост изпълнява и други задачи, свързани с длъжността.

Изисквания за длъжността:

Висше икономическо образование;
Английски език – B1-B2;
Умения за работа с програмите на MS Office;
Аналитично мислене, добра работна дисциплина в динамична среда;
Внимание към детайла, комуникативност и способност за работа в екип.

Компанията предлага:

Отлична локация;
Атрактивно възнаграждение;
Трудов договор;
Възможност за професионално развитие;
Въвеждащо обучение;
Гъвкаво работно време;
Работа в сплотен екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.