Супервайзър, склад – строителни материали
Ниво:
Старши специалист, Супервайзър/ Ръководител екип
Продажби и маркетинг, Логистика и спедиция, Мениджмънт и Бизнес развитие, Продажби
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата (BGN):
1400 до 1700 BGN (Нето)

Отговорности:
  • Организиране на процесите в склада – оптимизация и контрол;
  • Надлежно водене и съхраняване на документацията, свързана с дейността на обекта;
  • Комуникация с доставчици и клиенти;
  • Основно участие при извършването на инвентаризации в склада;
  • Разпределяне и контрол на работата на складови работници;
  • Попълване на необходимата номенклатура в складовата програма и своевременното й актуализиране.
  • Отговорност за установените липси на стоки и материали в склада.

Основни изисквания:
  • Опит на същата или сходна позиция;
  • Отлични организационни и търговски умения;
  • Добра компютърна грамотност и опит със складова програма;
  • Комуникативни умения и езикова култура и аналитична мисъл за справяне с различни проблеми;
  • Умение за работа в екип и лидерски умения.

Ние предлагаме:
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Стандартно работно време;
  • Приятелска работна атмосфера;
  • Ваучери за храна всеки месец;
  • Работа в компания с утвърдени стандарти;
  • Въвеждащо обучение,  което подпомага успешното интегриране в спецификата на работните процесите.