Старши инженер (супервайзор) енергийни мощности
Местоположение:
Шумен
Ниво:
Старши специалист, Супервайзър/ Ръководител екип
Сектор:
Бързооборотна търговия, Енергетика
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
HRS Bulgaria e най-голямата компания за подбор на кадри, специализираща в различни сектори от индустрията. Наши партньори са едни от най-утвърдените и надеждни работодатели на българския пазар.
Мисията ни е да свързваме талантите, търсещи работа, с бизнеса, защото вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на човек така, както правилният човек може да допринесе за развитието на бизнеса.
Наш партньор е една от утвърдените пивоварни на пазара, която се намира в гр. Шумен. Компанията се гордее с екипа си от мотивирани, компетентни и дългосрочни служители, в които инвестира ежедневно за тяхното развитие и добри условия на труд. В момента за тях търсим да назначим опитен специалист с опит в управлението на хора на позицията:

Вашите отговорности ще включват:

  • Планиране , координация и контрол на стратегията на отдел Енергийно стопанство , включително подготовка и актуализация на бюджет за изпълнението й;
  • Анализ и последващи действия за подобряване на енергийните показатели на Пивоварната;
  • Осигуряване на ефективност на енергийните процеси (качество, разходи , капацитети ) с фокус към подобряване и оптимизации;
  • Анализ и отчетност на ключовите показатели за представяне на отдела;
  • Участие в проекти, свързани с енергийната ефективност (увеличаване на капацитета, оптимизации и проекти свързани с иновации);
  • Насочване , подпомагане и управление на екипа на отдел Енергийно стопанство.

Компанията предлага:

  • Атрактивно възнаграждение и годишен бонус;
  • Социални придобивки, включващи: ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, месечна сума за транспорт и други;
  • ПАКЕТ ЗА РЕЛОКАЦИЯ;
  • Допълнителни почивни дни за лични събития;
  • Работно време от понеделник до петък от 8 до 16:30;
  • Безопасни условия на труд;
  • Дългосрочност, стабилност, възможности за професионално развитие;
  • Работа в утвърдена международна компания с високи стандарти за качество.

Изисквания за заемане на позицията:

  • Висше образование с техническа специалност – топлотехника, топлоенергетика, електро или автоматизация;
  • Минимум 2 години опит на подобна позиция в производствена компания, за предпочитане от бързооборотния сектор;
  • Опит в управление на екип
  • Английски език на добро ниво
  • Отлични комуникативни умения

Кандидатствайте сега, като изпратите Вашето CV!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор при пълна конфиденциалност.

HRS Bulgaria ще се свърже само с кандидатите, предварително одобрени по документи.

Вашият Консултант:
Нора Найденова
Мениджър оптимизиране на процесите