Стажант в отдел "Маркетинг и продажби" " с немски език (ниво C1)
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Продажби и маркетинг, Контакт центрове , Телекомуникации, Продажби
Език:
Немски
Постоянна работа, Стаж, Пълно работно време, Непълно работно време
Заплата
Препоръчай Приятел* *Вземи до 500 лв за препоръчан приятел
Основни отговорности:

• Отговаряне на запитвания на потребители на услугите на компанията, съгласно предварително проведено въвеждащо обучение;
• Консултирането им в избора на най-подходящиге продукти и услуги за тях;
• Информиране на клиентите за най-новите иновативни решения предлагани от компанията.

Компанията предлага:

• Платено интерактивно обучение на немски език;
• Опция за 4/6 или 8 часа работно време след обучението;
• Допълнителни дни платен отпуск над стандартните 20 дни;
• Високо възнаграждение + допълнителни леснопостижими бонуси;
• Възможност за наемане на постоянен ангажимент;
• Придобиване на професионален опит в една стабилна международна компания с традиции и високи стандарти.

Изисквания:

• Владеене на Немски език на отлично ниво писмено и говоримо;
• Предишен опит не се изисква.
• Много добри комуникативни умения;
• Отлична компютърна грамотност.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.