Стажант с отличен Немски език ниво C1 (Платен стаж)
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Информационни технологии, Аутсорсинг, Контакт центрове , Телекомуникации
Език:
Немски
Постоянна работа, Стаж, Пълно работно време, Непълно работно време
Заплата
Препоръчай Приятел* *Вземи до 500 лв за препоръчан приятел
Основни отговорности:
  • Отговаряне на запитвания на потребители на услугите на компанията, съгласно предварително проведено встъпително обучение.
  • Консултирането им в избора на най-походящите продукти за тях;
  • Информиране на клиентите за най-новите иновативни решения предлагани от компанията.

  • Платено интерактивно обучение на немски език, включващо теория и практика с едни от най-добрите специалисти в тази област;
  • Опция за редовни смени или 3-сменен режим на работа след обучението (без нощни смени);
  • Допълнителни дни платен отпуск над стандартните 20 дни;
  • Високо възнаграждение за кандидати без опит с високо ниво на немски език + допълнителни бонуси;
  • Възможнос за наемане на постоянен ангажимент;
  • Придобиване на професионален опит в една стабилна международна компания с традиции и високи стандарти.

Изисквания:
  • Владеене на Немски език на отлично ниво писмено и говоримо;
  • Предишен опит не се изисква, но би бил предимство;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Отлична компютърна грамотност.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Вашият Консултант:
Теодора Аврaмова
Консултант подбор на персонал