Стажант - подбор на персонал
Ниво:
Начално ниво
Сектор:
Човешки ресурси
Вид:
Постоянна работа
Заплата
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа

Започнахме като start-up и сега сме една от най-големите компании за набиране на персонал в България, поддържайки нашата гъвкава и ориентирана към екипа култура.

В момента търсим амбициозен човек, който има желание да се развива в сферата на човешките ресурси и да стане част от нашата компания, на позиция:

Стажант подбор на персонал

Отговорности:
  • Създава и публикува обяви за работа в различни сайтове и социални мрежи;
  • Проактивно търси подходящи кандидати чрез различни канали;
  • Разглежда кандидатури и подбира потенциални кандидати по предварително зададени критерии;
  • Комуникира с потенциални кандидати по телефон и и-мейл;
  • Организира и провежда интервюта с предварително подбрани кандидати;
  • Попълва заявки и работи с Бюро по труда;
  • Селектира и качва кандидати в базата данни на компанията.

Нашето предложение:
  • Професионално обучение и възможност за дългосрочно развитие в сферата на човешките ресурси;
  • Трудов договор и осигуровки на реалното възнаграждение;
  • Ежемесечен паричен бонус обвързан с постигнатите резултати;
  • Служебен лаптоп и телефон;
  • Стандартно работно време: понеделник – петък (09:00 – 18:00 ч.);
  • Запознаване с най-добрите практики при подбора на персонал;
  • Приятна работна обстановка в офис непосредствено до метростанция бул. България;
  • Допълнително здравно осигуряване, карта Multisport и други социални придобивки.

Изисквания:
  • Мотивация за работа и дългосрочно развитие;
  • Отлични комуникационни умения, инициативност, енергичност и проактивен подход;
  • Организационни умения и дисциплинираност при изпълнение на поставените задачи;
  • Владеене на английски език на работно ниво;
  • Умения за работа в екип;
  • Завършено висше образование или в процес на обучение;
  • Шофьорска книжка – кат. B ще се счита за предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017.
Вашият Консултант:
Илиян Ефтимов
Консултант Подбор на персонал