Специалист управление на клиентски запитвания с английски език
Ниво:
Специалист
Сектор:
Аутсорсинг
Език:
Английски
Вид:
Заплата (BGN):
Препоръчай Приятел* *Вземи до 500 лв за препоръчан приятел
В HRS Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Нашият клиент е един от лидерите на американския пазар, който предлага автотранспортни услуги.

Във връзка с разширяването на тяхната дейност, търсим амбициозни и мотивирани личности, които да се присъединят към техния екип на позицията: Специалист управление на клиентски запитвания с английски език. Използват се три канала на комуникация: телефон, имейл и чат.

Отговорности:
  • Отговаря на клиентски въпроси по телефон, чат и имейл;
  • Договаря условия;
  • Предоставя информация относно услуги предлагани от компанията на крайни клиенти;
  • Съдейства за решаването на проблеми

Изисквания:
  • Отлично владеене на английски език;
  • Отлични умения за комуникация с клиенти;
  • Организационни умения и внимание към детайла;
  • Възможност за работа на късни/нощни смени, както и през уикенди и празници.

Нашият клиент предлага:
  • Конкурентно възнаграждение и бонусна ситема;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Карта за спорт и спа;
  • Професионално въвеждащо обучение;
  • Възможност за работа в бързоразвиваща се компания;
  • Възможност за кариерно израстване;
  • Работа в екип от талантливи и мотивирани хора;

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. HRS Staffing Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетoстта № 79 от 21.07 валиден до 21.07.20
Вашият Консултант:
Пламена Денчева
Консултант подбор на персонал