​Специалист Телемаркетинг
Ниво:
Специалист
Продажби и маркетинг, Аутсорсинг, Контакт центрове , Maркетинг, Телекомуникации, Продажби
Език:
Български
Вид:
Пълно работно време
Заплата
За наш клиент, лидер в интериорния дизайн, търсим Специалист Телемаркетинг, който да се присъедини към търговския им екип.

Задължения и отговорности:
  • Водене на активна комуникация с клиенти на компанията по телефон и имейл;
  • Поддръжка и развитие на базата данни от бизнес клиенти и партньори;
  • Презентиране и продажба на продукти от различните продуктови категории спрямо нуждите на клиентите;
  • Участие в организирането на различни фирмени събития;
  • Разширяване гамата на използвани от клиентите продукти.

Компанията предлага:
  • Много добро твърдо възнаграждение + бонусна система;
  • Обучения за повишаване на уменията и квалификацията;
  • Възможност за развитие и израстване в йерархията на компанията;
  • Почивки, организирани от компанията;
  • Възможност за запознанства с мениджъри на най-големите компании в сферата;
  • Стандартно работно време от Понеделник до Петък.

Основни изисквания:
  • Опит на търговска позиция (опит в сферата на дистанционни продажби ще се счита за предимство);
  • Ориентирани към постигане на високи резултати личности;
  • Умение за водене на преговори и работа с бизнес клиенти ще се счита за предимство;
  • Висока езикова култура и отлични комуникационни умения.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017
Вашият Консултант:
Елица Миленова
Консултант Подбор на персонал