Специалист техническа поддръжка с френски/немски/полски и английски език
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Информационни технологии, Аутсорсинг, Административни и офис дейности, Телекомуникации
Език:
Английски, Немски, Полски, Френски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата (BGN):
Препоръчай Приятел* *Вземи до 500 лв за препоръчан приятел
За нашия най-нов клиент, който навлиза на българския пазар и предлага множество услуги от световна класа, търсим специалист техническа поддръжка с френски/немски/полски и английски език.

Станете част от една от най-големите американски компании, която има повече от 100 000 служители в 16 страни.

Задължения и отговорности:
  • Отговаря на запитвания на клиенти по e-mail, чат и телефон;
  • Съдейства за разрешаването на технически въпроси, свързани с използваните продукти или оборудване;
  • Напътства клиента до цялостното решаване на техническия проблем;
  • Прави диагностика, установява неизправности, разследва причините и препоръчва решения за коригирането им;
  • Ескалира по-сложни технически проблеми към по-високо ниво.
Изисквания към кандидатите:
  • Завършено средно или висше образование;
  • Отлично владеене на английски език + френски, полски или немски;
  • Инициативност, способност за приоритизиране и позитивно отношение;
  • Умения за решаване на проблеми;
  • Предишен опит в обслужването на клиенти или работа в мултинационална среда се счита за предимство.
Ние предлагаме предизвикателна роля, включително:
  • Възможност за професионално развитие в международна компания;
  • Детайлно обучение;
  • Шанс да бъдете част от новосформиран екип;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Стандартно работно време (от понеделник до петък)
HRS България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.