Специалист техническа поддръжка с френски и английски език
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Сектор:
Информационни технологии, Аутсорсинг, Контакт центрове
Език:
Английски, Френски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Специалист техническа поддръжка с френски и английски език.

Задължения и отговорности:
  • Отговаря на запитвания на клиенти по e-mail, чат и телефон;
  • Съдейства за разрешаването на технически въпроси, свързани с използваните продукти или оборудване;
  • Напътства клиента до цялостното решаване на техническия проблем;
  • Прави диагностика, установява неизправности, разследва причините и препоръчва решения за коригирането им;
  • Ескалира по-сложни технически проблеми към по-високо ниво.
Изисквания към кандидатите:
  • Завършено средно или висше образование;
  • Отлично владеене на френски и английски език;
  • Инициативност, способност за приоритизиране и позитивно отношение;
  • Умения за решаване на проблеми;
  • Предишен опит в обслужването на клиенти или работа в мултинационална среда се счита за предимство.
Ние предлагаме предизвикателна роля, включително:
  • Възможност за професионално развитие в международна компания;
  • Детайлно обучение;
  • Шанс да бъдете част от новосформиран екип;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Стандартно работно време (от понеделник до петък).
Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Ние от HRS България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Вашият Консултант:
София Ангелова
Консултант Подбор на персонал