Специалист събиране на вземания
Ниво:
Начално ниво
Административни и офис дейности, Банки, Кредитиране, Онлайн плащания
Език:
Български
Вид:
Пълно работно време
Заплата
В момента една от най- големите и бързоразвиващи се компании в небанковия финансов сектор, търси да назначи комуникативен и динамичен човек, с опит в работата с клиенти на позиция:

Отговорности:
  • Поддържа вярна и подробна информация за задълженията на всеки клиент.
  • Извършва кредит контрол, като осигурява събирането на задълженията според установените срокове.
  • Систематизира и анализира събраната информация и изготвя стратегии за погасяване на задълженията.
  • Предоставя професионално, компетентно, бързо и проактивно обслужване на клиентите на компанията.
  • Комуникация предимно по телефон и имейл.
Компанията предлага:
  • Дългосрочна работа на постоянен трудов договор.
  • Основно възнаграждение и атрактивна бонус схема.
  • Добра локация - в близост до метростанция.
  • Възможност за професионална изява и развитие в утвърдена компания.
  • Включване във вътрешни обучение и програми за развитие.
  • Отлични условия на труд в модерен офис и млад екип.
Изисквания към кандидатите:
  • Опит в работата с клиенти на подобна позиция.
  • Отлични комуникативни умения и насоченост към клиента.
  • Умения за приоритизиране и работа под напрежение.
  • Отлична компютърна грамотност (MS Office).

Очакваме ВИ!

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.