Специалист продажби по телефона
Ниво:
Младши
Сектор:
Maркетинг
Език:
Български
Позиция:
Служители
Заплата (BGN):
За наш клиент, една от най-ефективните, добре управлявани и бързо развиващи се банки на пазара , търсим мотивирани служител, който да се присъедини към екип от професионалисти на позицията:

Основни отговорности:

  • Активни продажби на банкови продукти по телефон;
  • Професионално обслужване на клиенти по телефона – учтиво, бързо и прецизно;
  • Администриране на информация в специализирана система.

Изисквания:

  • Амбициозен човек с желание за придобиване на знания и умения в сферата на банковите продукти и услуги;
  • С добри комуникационни умения, желание за работа в екип и усет към продажбите;
  • Отговорен, самодисциплиниран и целенасочен;
  •    С добри компютърни умения (MS office).

Предлагаме:

  •   Работа на пълен работен ден
  •   Атрактивно възнаграждение
  •   Здравно осигуряване - допълнително
  •   Възможност за постижения и достигане на високи резултати
  •   Търговски умения
  •   И опит в банковата сфера
  •   Екип от усмихнати и амбициозни хора

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Вие не правите изключение!

Вашият Консултант:
Сузана Рангелова
Консултант подбор на персонал
Свързани Позиции