Специалист Подбор на Персонал
Ниво:
Старши, Младши
Сектор:
Човешки ресурси
Език:
Български, Английски, Немски
Позиция:
Експерти
Заплата (BGN):
1100 - 1800
Препоръчай Приятел* *Вземи до 500 лв за препоръчан приятел

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за нашата компания търсим динамичен и амбициозен човек, който да се присъедини към екипа ни от професионалисти на позицията:

Отговорности:

• Управление на цялостни проекти по подбор на персонал;
• Водене на активна комуникация с клиентите на компанията;
• Преглеждане на кандидатури и подбор на подходящи кандидати по документи;
• Комуникация, организиране и провеждане на интервю с потенциалните кандидати;
• Създаване и публикуване на обяви за работа в различни сайтове;
• Проактивно търсене на кандидати чрез различни канали (социални мрежи, форуми и др.);
• Свързване и привличане на квалифицирани специалисти и служители във всички бизнес сектори в България;
• Попълване на базата данни на компанията.

Какво предлагаме:

• Отлични работни условия;
• Добро възнаграждение с атрактивна бонус схема;
• Допълнително медицинско осигуряване; карти за спорт;
• Обучения, свързани с повишаване на квалификацията;
• Динамична работна среда;
• Възможност за развитие в сферата на човешките ресурси;
• Работа в мотивиран екип от млади специалисти с утвърден опит.

Основни изисквания към кандидата:

• Предишен опит в подбора на персонал;
• Опит в контактен център или обслужване на клиенти по телефона ще се счита за предимство;
• Отлични умения за работа с компютър - Microsoft Office;
• Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
• Опит със социални медии (LinkedIn, Twitter, Facebook и т.н.);
• Демонстриране на лидерски способности;
• Гъвкавост и самостоятелно мотивиране.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017
Вашият Консултант:
Нора Найденова
Ръководител на екип подбор на персонал