Специалист оферти и администриране на договори
Ниво:
Специалист
Административни и офис дейности, Мениджмънт и Бизнес развитие, Продажби
Език:
Български, Английски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Отговорности:
  • Подпомага търговците в ежедневните им административни задачи;
  • Представя услугите и продуктите на фирмата;
  • Води делова комуникация с клиенти и партньори;
  • Участва в бизнес срещи от различно естество;
  • Изготвя оферти към потенциални и настоящи клиенти;
  • Активно работи  с каталози и ценови листи;
  • Изготвя месечни и годишни отчети за извършените срещи и контакти, заявки от нови клиенти и реализираните от тях приходи;
  • Поддържа база данни.
Изисквания:
  • Предходен професионален опит в търговски екип;
  • Висше икономическо образование или друго релевантно;
  • Добро владеене на английски език - писмено и говоримо;
  • Компютърна грамотност - Word, Excel, Internet;
  • Комуникативност и умение за водене на преговори;
  • Умение за работа в екип.
Компанията предлага:
  • Високо стартово възнаграждение;
  • Съвременен офис на топ локация;
  • Работа в установена компания с високи професионални стандарти;
  • Коректно отношение с нарастващи социални придобивки;
  • Възможност за работа в млад и динамичен екип;
  • Професионално развитие и обучения.
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.