Специалист – обслужване на клиенти
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Сектор:
Контакт центрове , Архитектура, Продажби
Език:
Български
Вид:
Постоянна работа
Заплата

Позицията е част от търговския отдел на компанията. Специалистът, заемащ позицията, ще има за цел да отговаря на клиентски запитвания в обхвата на продуктовата гама на компанията.

Основни задължения:
  • Комуникация с корпоративните клиенти на компанията
  • Въвеждане на технически заявки и запитвания в база данни;
  • Изпращане на техническите заявки към екипи, отговорни за разрешаването им;
  • Следене на качеството на обслужването.

Компанията предлага:
  • Мотивиращо стартово заплащане;
  • Възможност за професионално развитие в международна компания;
  • Осигурени стартови и последващи обучения;
  • Работа сред екип от професионалисти в динамична и мотивираща среда;

Изисквания:
  • Завършено средно техническо или строително образование се смята за сериозно предимство;
  •  Отлични комуникативни умения;
  • Интереси в сферата на продажбите;
  •  Отлично ниво на владеене на Английски език – предимство;
  • Добра компютърна грамотност;

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017
Вашият Консултант:
Георги Карналов
Консултант Подбор на персонал