Специалист обработване на заявки с Немски/ Френски/ Италиански език
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Сектор:
Аутсорсинг, Контакт центрове , Телекомуникации
Език:
Английски, Италиански, Немски, Френски
Вид:
Постоянна работа
Заплата
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията.
С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем работа търсим:

Основни отговорности:
  • Отговаряне на запитвания от клиенти (по емайл и телефон);
  • Разрешаване на различни технически казуси и записи;
  • Следене за качеството на обслужване;
  • Обработка на данни в специализиран софтуер на компанията.
Компанията предлага:
  • Изцяло он-лайн процес на подбор;
  • Въвеждащо и последващи професионални обучения;
  • Работа в корпоративна, международна среда и възможности за развитие;
  • Отлично възнаграждение;
  • Социален пакет (допълнително здравно осигуряване, покрит разход за транспорт, карта за спорт и др.);
  • Работно време – от понеделник до петък;
  • Удобна офис локация – до метростанция.
Изисквания за заемане на позицията:
  • Отлично ниво на владеене на Немски/ Френски/ Италиански език;
  • Много добро владеене на Английски език;
  • Добри комуникативни и аналитични умения;
  • Задълбочени познания в Microsoft Office пакет.
Кандидатствай сега и стани част от мултинационален екип!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г.
Вашият Консултант:
Gergana Borisova
Recruitment Consultant