Специалист Обработка на Счетоводни Документи с Немски Език
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Финанси и счетоводство, Административни и офис дейности, Финансови услуги
Език:
Английски, Немски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на счетоводството и финансите с над 20 годишна история и офиси на 3 континента. Съвсем скоро ще стартират нов проект с изцяло нов екип, за който търсим:

Основни отговорности:
  • Анализ и обработка на различни документи;
  • Обработка на данни със специализиран софтуер на компанията;
  • Попълване на дневни;седмични и месечни отчети Excel;
  • Поддържане на електронен документален архив.

Компанията предлага:
  • Стандартно работно време от Понеделник до Петък;
  • Отличен социален пакет;
  • Работа в международна среда;
  • Позитивна и приятна работна атмосфера;
  • Комуникативна офис локация;
  • Възможност за кариерно развитие.

Основни изисквания:
  • Ниво на владеене на Немски eзик B1-B2;
  • Ниво на владеене на Английски eзик B2-C1;
  • Завършено образование в сферата на "Икономика", "Финанси", "Счетоводство" и сходни специалности;
  • Предишен опит не е задължителен, но ще се счита за предимство;
  • Добро познание на Microsoft Office пакет;
  • Аналитичен и логически начин на мислене.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Кандидатствай сега и стани част от мултинационален екип!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Вашият Консултант:
Павлина Грънчарова
Консултант Предварителен подбор