Специалист обработка на фактури с Немски език
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Сектор:
Финанси и счетоводство, Аутсорсинг
Език:
Английски, Немски
Вид:
Временна/сезонна работа, Пълно работно време
Заплата
Клиентът ни е една от най-бързо развиващите се компании и водещ доставчик на глобални логистични решения.

С цел разширяване на дейността им търсим:

Oсновни отговорности:

Обработка и валидиране на фактури и логистични документи;
Генериране на регистър и архивиране;
Следене на операциите и обновяване на данните в системата.

Компанията предлага:

Отлично възнаграждение;
Допълнително здравно осигуряване;
Социален пакет, включващ: допълнително медицинско обслужване, ваучери за храна, безплатен достъп до фитнес;
Обучения и Тийм билдинг събития;
Сигурни възможности за развитие;
Работно време на смени - понеделник до петък;
Модерен офис близо до метро.

Изисквания за заемане на длъжността:

Отлично ниво на Английски;
Работно ниво на Немски език – B2 се счита за предимство;
Висше образование в сферата на Счетоводство или Икономика ще се счита за предимство;
Опит с работа с MS office.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Кандидатствайте сега!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Вашият Консултант:
Адела Луканова
Консултант "Предварителен подбор"