Специалист Логистика
Местоположение:
Пловдив
Ниво:
Специалист, Старши специалист
Сектор:
Производство, Логистика и спедиция, Вериги доставки
Език:
Български, Английски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
За наш клиент, лидер в производството на модули за домакински уреди, електронни и електромеханични компоненти, търсим мотивирана и амбициозна личност, която да заеме своето място в екип от професионалисти, на позицията:

Основни задачи:
  • Администрира и поддържа доставката на запаси за производствения процес и за склада;
  • Организира трансфера и транспорта на стоки между компанията и нейните доставчици, отдели или складове;
  • Проверява стоките при инвентаризация;
  • Проследява номерата на поръчките и инвентара;
  • Участва в планирането на производството заедно с ръководителя му;
  • Следи за спазване на сроковете и количествата при трансфер на продукти и материали.

Изисквания:
  • Средно или Висше икономическо образование ( „Мениджмънт“, „Бизнес администрация“, „Логистика“ и др. );
  • 3 - 5-годишен опит в производствена компания;
  • Свободно ползване на английски език (писмено, говоримо);
  • Отлични комуникационни и организационни умения;
  • Методичен подход към работата;
  • Добри аналитични умения и компютърна грамотност;
  • Умения за работа в екип.

  • Възможност за дългосрочна работа и развитие при утвърден работодател;
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Социални придобивки;
  • Отлични условия на труд и приятна атмосфера.