Специалист доставки и монтаж
Ниво:
Начално ниво
Сектор:
Логистика и спедиция, Шофьори, Куриери
Вид:
Пълно работно време
Заплата
Наш партньор е компания, лидер в интериорния дизайн на луксозно офис оборудване.
За тях в момента търсим:

Основни задължения:
  • Водене на складова наличност,
  • Работа със складова програма,
  • Приемане на заявки за поръчки,
  • Доставки и монтаж на луксозно офис оборудване,
  • Следене за своевременно доставяне на поръчки,
  • Комуникация с бизнес клиенти.

Компанията предлага:
  • Отлично възнаграждение;
  • Трудов договор с реални осигуровки;
  • Служебен автомобил;
  • Офис на топ локация;
  • Работа в професионална корпоративна среда;
  • Възможност за ръководене на екип.

Изисквания:
  • Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
  • Стриктно отношение към детайлите и спазването на срокове;
  • Владеене на английски език ще се счита за предимство;
  • Отговорност, сръчност и лоялност;
  • Активна шофьорска кижка кат. В.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

HRS Bulgaria вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Вашият Консултант:
Цветелина Стефанова
Pre-Selection консултант