Специалист Човешки Ресурси
Сектор:
Човешки ресурси
Език:
Позиция:
Експерти
Заплата (BGN):
За наш клиент – предоставящ посреднически услуги за сделки с недвижими имоти - покупка на имот, продажба на жилища (апартаменти, къщи, парцели), наемане и отдаване под наем на офиси, инвестиране в недвижими имоти, търсим:

Отговорности:

  • Извършва цялостен подбор на кадри за компанията;
  • Подобрява системите за управление на хора в компанията - задържане, оценка на представянето, мотивация на екипи, бонусна схема на възнаграждение, социални придобивки;
  • Активно участва в подобряване и усъвършенстване на основните HR процеси в компанията - подбор, въвеждане и задържане на нови служители, обучения и развитие на екипи;
  • Организира обучения за подобряване на компетенциите и уменията на служителите.

Изисквания към кандидатите:

  • Професионален опит в сферата на човешките ресурси;
  • Отлични комуникативни умения, проактивност и инициативност в работата;
  • Отлични организационни умения;
  • Отлична компютърна грамотност: MS Office;
  • Английски език.

  • Динамична и предизвикателна работа в екип от млади и амбициозни хора;
  • Фирмено обучение;
  • Отлично възнаграждение;
  • Възможност за професионално развитие.
Вашият Консултант:
Цветелина Спасова
Консултант подбор на персонал