Сервизен техник - автосервизно оборудване
Ниво:
Начално ниво, Специалист
Сектор:
Вериги доставки
Език:
Български, Английски
Вид:
Постоянна работа
Заплата

Основни отговорности:
  • Извършване на първоначален монтаж, инструктаж и обучение.
  • Следпродажбена техническа поддръжка на автoсервизно оборудване;
  • Участие в планови, текущи и извънредни ремонти.
  • Отговаряне за качественото изпълнение на гаранционни и извън гаранционни ремонтни и рекламационни дейности.
  • Спазване на и следене на срокове за периодични технически профилактики;
  • Синхронизиране на работата с колеги от структурата на компанията в страната, подготовка и съдействие с техническа информация на търговски представители при изготвяне на оферти към клиенти.
Компанията предлага:
  • Отлично старторо възнагражение;
  • Работа в млад и сплотен екип;
  • Възможност за професионално израстване;
  • Договор на пълни осигуровки.
Изисквания:
  • Познания в областта на механика, електротехника, хидравлика и пневматика;
  • Опитът в техническата поддръжка на сервизно оборудване или подходящо техническо образование е сериозно предимство;
  • Комуникативност и умение за работа в екип;
  • Валидна шофьорска книжка - категория „Б“;
  • Познания по Английски език са предимство.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.
Вашият Консултант:
Георги Карналов
Консултант Подбор на персонал
Свързани Позиции