Сервизен специалист – стоматологична техника
Ниво:
Специалист
Сектор:
Здравеопазване, Дентална техника
Език:
Английски, Български
Вид:
Постоянна работа
Заплата
Сервизен техник – стоматологична техника

Позицията е част от Техническия отдел на компанията. Специалистът, заемащ позицията, ще има за цел да извършва първоначалния монтаж и следпродажбената поддръжка на стоматологичната техника.

Основни отговорности:
  • Извършване на първоначален монтаж, инструктаж и обучение;
  • Следпродажбена техническа поддръжка на стоматологичната техника;
  • Участие в планови, текущи и извънредни ремонти;
  • Отговаряне за качественото изпълнение на гаранционни и извън гаранционни ремонтни и рекламационни дейности;
  • Спазване на и следене на срокове за периодични технически профилактики.
Изисквания:
  • Завършено средно образование. Завършено висше образование се смята за предимство;
  • Умения в областта на електрониката и механиката;
  • Свободно владеене на Английски език;
  • Проактивност и увереност, способност за взимане на решения в динамична среда;
  • Умения за общуване и водене на преговори;
  • Шофьорска книжка - активен шофьор.
  • Възможност за професионална изява и развитие в утвърдена компания;
  • Много добро заплащане и бонусна схема;
  • Атрактивен социален пакет;
  • Възможност за работа с най-модерната стоматологична техника;
  • Служебен телефон;
  • Фирмено обучение в чужбина;
  • Договор на пълни осигуровки.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Вашият Консултант:
Георги Карналов
Консултант подбор на персонал