Регионален търговски представител
Местоположение:
София, Варна, Бургас
Ниво:
Специалист
Сектор:
Продажби, Бързооборотна търговия
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Нашият партньор е установена компания, предлагаща разнообразни стоки на добре познати брандове. Компанията си развива изключително добре на българския и чуждите пазари. Именно затова в момента те разширяват търговския си екип и търсят кандидат с опит за позицията Регионален търговски представител за по-добро управление на ключовите клиенти.

Основни задължения:
  • Постигане на личните търговски цели и тези на компанията;
  • Повишаване на броя активни клиенти в региона;
  • Успешно лансиране, количествено и качествено на нови продукти и гами от продукти;
  • Създаване на дългосрочни партньорски отношения с ключовите клиенти на компанията в съответния регион;
  • Договаряне и мониторинг на промоции, брошури и пазарното позициониране;
  • Следи и прилага правилните стандарти за мърчандайзинг на компанията в поверените обекти;
  • Активно следене на резултатите на своите обекти с цел разширяване на тяхното потребление/поръчки.
Компанията предлага:
  • Трудов безсрочен договор;
  • Атрактивни условия (твърда заплата + стимулиращи бонуси);
  • Служебен автомобил, таблет и телефон;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Работа в динамична и конкурентна среда;
  • Възможност за развитие в международна компания лидер в сектора на бързооборотните стоки.
Основни изисквания:
  • Завършено висше образование;
  • Предходен релевантен опит в В2В търговията минимум 3 години;
  • Отлични комуникативни умения и търговски усет при работата с клиенти;
  • Английски език на добро работно ниво - B1/В2;
  • Много добри организационни умения, самодисциплина и отговорност;
  • Лична мотивация за постигане на високи резултати;
  • Отговорност при управление на предоставени ресурси;
  • Компютърна грамотност (MS Office) и активна шофьорска книжка.
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени по документи.

Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.
Вашият Консултант:
Цветелина Стефанова
Старши Консултант Подбор на персонал