Регионален мениджър ключови клиенти (суровини и ингредиенти)
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа
Заплата
В момента работим със специализирана фирма за опаковки и опаковъчни решения, която постепенно подобрява и разширява своята гама от продукти и услуги. Компанията се старае да присъства в цялостния производствен процес на своите клиенти и за целта предлага и технологични решения - машини и суровини -ингредиенти, предназначени за всички сектори на хранително-вкусовата промишленост.

Във връзка с разширяване на бизнеса, увеличаване на продажбите и развитие на категория - суровини, ингредиенти, аромати и оцветители за производството на мляко и млечни продукти, в момента търсим опитен, мотивиран и комуникативен търговец за позицията на:

Отговорности:
  • Работи съвместно с Инженер Технолог ХВП, Бранд мениджър и с всички Регионални мениджъри продажби с цел постигане на максимално висок резултат от продажби.
  • Отговаря за дистрибуцията на фирмените продукти за цяла България.
  • Познава качествата на предлаганите продукти, както и стоковедните характеристики, изискванията за транспорт и съхранение.
  • Отговаря за комуникацията с всички ключови клиенти.
  • Осъществява посещения на клиенти от всички региони (50-70% от работата е командирован).
  • Проучва и познава капацитета на производството на всеки свой клиент - подпомага и прогнозира съвместно с тях техните нуждите от съответните количества за даден период.
  • Дава предложения за съществени промени в условията на работа с клиентите.
  • Проучва търсенето и предлагането на различни видове продукти или услуги, включително дейността на конкурентите и техните ценови нива.
  • Поддържа постоянен контакт с клиентите: приема поръчки, подготвя оферти, договори и допълнителни споразумения, свързани с продажбата на продуктите и услугите.
  • Възможност за професионална изява и развитие в утвърдена компания.
  • Отлични условия на труд в модерен офис и млад екип.
  • Много добро заплащане и атрактивна бонусна схема.
  • Служебна кола, компютър и телефон.
Изисквания:
  • 3-5 години търговски опит (опит на подобна позиция).
  • Опит в търговията на продукти за хранително-вкусовата промишленост
  • Отлични комуникационни умения и подход към клиента
  • Отлично владеене на английски език.
  • Активен шофьор и желание за чести пътувания в страната
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!
Вашият Консултант:
Гергана Парушева
Старши консултант подбор на персонал