РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР бързооборотни стоки
Ниво:
Мениджър, Старши мениджър, Изпълнителен директор
Продажби и маркетинг, Човешки ресурси, Мениджмънт и Бизнес развитие, Продажби
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Основни задължения и отговорности:
  • Осъществява цялостен оперативен контрол на поверените му търговски обекти;
  • Предлага решения и идеи за увеличаването на оборота на търговските обекти и изпълнението на месечните таргети;
  • Участва в подбора и обучението на персонала, обслужващ съответните търговски обекти;
  • Ръководи организацията на търговския процес в съответните обекти, чрез създаване и внедряване на нови стандарти и и процедури;
  • Следи пазарното присъствие на конкурентните търговски вериги.

  • Конкурентно възнаграждение и атрактивни бонуси при изпълнение на таргетите;
  • Обучения и възможности за кариерно развитие;
  • Работа в модерна и иновативна среда;
  • Постоянно развиващ се работодател;
  • Допълнителни социални придобивки;

Изисквания за заемане на позицията:
  • Предишен опит като Управител в търговска верига 3-5 години е задължителен;
  • Шофьорска книжка;
  • Умения и опит в управлението на хора;
  • Аналитично мислене, ориентирано към решаване на проблеми и постигането на резултати;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Вие не сте изключение!

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Вашият Консултант:
Теодора Аврaмова
Консултант подбор на персонал