Производствен служител - млечни продукти
Ниво:
Начално ниво
Сектор:
Производство
Език:
Български
Вид:
Постоянна работа
Заплата
Основни отговорности:

• Смесва и охлажда млечните продукти
отговаря за качеството на суровината през целия процес на обработка и следи за качеството на заготвеното мляко;
• Стриктно следени процеса на пастьоризация на млякото с цел да осигури непрекъснатост на производствения цикъл;
• Отговаря за цялостното измиване и дезинфекция на поверените машини и съоръжения чрез разтвори и киселини;
• Поставя закваската в продуктите;
• Отговаря за правилното попълване на текущата документация за пастьоризацията на партидите мляко;
• Отговаря за хигиената на работното място и общите части във фабриката.

• Постоянна позиция в установена компания с изградени процедури;
• Добро стартово възнаграждение с възможност за увеличение;
• Производствената база се намира в близост до метростанция;
• Сменен режим на работа;
• Осигуряване на работно облекло;
• Възможност за обучение от страна на компанията;
• Коректно отношение от страна на работодателя.

Изисквания:

• Средно техническо образование, образование в сферата на хранително-вкусовата промишленост или релевантно на тях;
• Опит на подобна позиция;
• Прецизност при водене на записи и техническа документация;
• Справяне в стресови ситуации;
• Компютърна грамотност;
• Отговорност, внимание към детайла, умение за работа в екип.