Проектант на леки конструкции от метал и дърво
Ниво:
Специалист
Сектор:
Архитектура, Продажби
Език:
Английски
Вид:
Постоянна работа
Заплата (BGN):
1700

Отговорности:

• Оразмеряване, създаване на идеен проект и офериране на леки конструкции, козирки, навеси, парапети от метал и дърво;
• Провеждане на срещи с клиенти за изготвяне на проект;
• Създаване на работни карти за изработка и монтаж на леки конструкции от дърво и метал;
• Оформяне на проектната документация по утвърдени стандарти на компанията.

Изисквания:

• Техническо образование;
• Опит в проектирането на леки метални конструкции;
• Отлично владеене на MS Office;
• Добри умения за работа в екип, умения за ориентация към детайлите;
• Шофьорска книжка - категория В.

• Възможност за професионална реализация и дългосрочна ангажираност;
• Млад и мотивиран екип от професионалисти;
• Отлични условия на труд;
• Добро стартово възнаграждение + бонус система, обвързана с постигнатите резултати.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Вашият Консултант:
Сузана Рангелова
Консултант подбор на персонал