Продуктов Мениджър - сладкарска промишленост
Ниво:
Специалист
Сектор:
Мениджмънт и Бизнес развитие, Продажби
Език:
Български, Английски
Вид:
Постоянна работа, Пълно работно време
Заплата
Отговорности:
  • Изгражда дълготрайни взаимоотношения с доставчиците на компанията;
  • Познава добре продуктите на компанията и отговаря за успешното водене на преговори;
  • Следи позиционирането на продуктите на пазара;
  • Изготвя стратегии за изпълнението на поставените цели;
  • Анализира получените резултати, изготвя отчети и работи в екип.
Привилегии:
  • Възможност за работа в компания лидер в сферата си на дейност;
  • Много добро месечно възнаграждение;
  • Бонуси;
  • Служебен автомобил, телефон и лаптоп;
  • Възможност за развитие в професионален план;
  • Работа в мотивиран и позитивен екип.
Изисквания:
  • 3-5 години опит на подобна позиция в сладкарската индустрия е задължителен;
  • Висше образование в сферата се счита за предимство;
  • Много добро владеене на английски език е задължителен;
  • Ориентираност към постигане на резултати;
  • Отлични комуникационни умения, проактивност и организираност;
  • Компютърна грамотност - MS Office;
  • Активен шофьор.
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Вашият Консултант:
Силвия Маркова
Младши консултант подбор на персонал